Құттықтаймыз!!!

15bet_f1“Ауылымның мәртебелі азаматы” бәйгесінің жеңімпаздары
«Ақ түйенің қарны жарылған күн» демекші, алты айдан аса уақытқа созылған Аламан бәйгеміз де өз мәресіне  жетті. Дәстүрлі бәйгеміздің шартына сәйкес мына төмендегі оқырмандарымыз жеңімпаз деп табылды. Балғын достарымызды жүлделерімен шын жүректен құттықтай отырып, өмірдің алуан аламанында да үнемі көш бсынан көрінуіне Аллатағалла жар болсын демекпіз.

Бас бәйге: Ноутбук
Елдос Тоқтарбаев – Алматы облысы.

І орын:    Теледидар
Мирас Манапбай – Алматы облысы, Райымбек ауданы.

Кір жуғыш машина:
Гүлім Мұхатай – Қостанай облысы, Арқалық қаласы.

ІІ орын:  Санды фотоаппарат

Айдана Жұмабай – ОҚО, Жетісай қаласы.
Ринат Рақымжан – Жамбыл облысы, Қаратау қаласы.
Ернұр Төлеужан – Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы.

ІІІ орын:  Ұялы телефон
Назым Әліпмұратова – Атырау облысы, Исатай ауданы.
Ерасыл Рысмендиев – Алматы қаласы.
Азат Әділбекұлы – Алматы облысы, Жамбыл ауданы.
Динара Дәулетбекова – ШҚО, Зайсан қаласы.

«Ерекше шығармалары» үшін марапатталғандар:
Ақбота Сембек – Алматы облысы, Панфилов ауданы.
Нұржан Айғали – Алматы қаласы.
Еркебұлан Мұхамедқали – Алматы қаласы.
6 «г» сынып оқушылары – ОҚО, Жетісай қаласы, «Тұран» мектебі.
Ақтілек Тұрсынова – ШҚО, Жарма ауданы.
Әйгерім Үрманова – ОҚО, Мақтаарал ауданы.
Жансая Құсайынова – ШҚО, Тарбағатай ауданы.
Қуаныш Тоқтарұлы – Алматы облысы, Райымбек ауданы.
Ынталандыру сыйлықтары:
Ақмола облысы
Әсем Түкенова – Ерейментау ауданы, Ақмырза ауылы.
Құралай Смағұлова – Целиноград ауданы, Р.Қошқарбаев ауылы.
Сырым Әуезханов – Астана қаласы. 
Үміт Асқарқызы – Зеренді ауданы, Ортақ ауылы.

Ақтөбе облысы
Айшолпан Әлмұханова – Ақтөбе қаласы.
Амандық Отаров – Хромтау қаласы.
Аян Оразбаев — Әйтеке би ауданы, Еңбекту селосы.
Мейірім Қисанов – Байғанин ауданы, Кемерши ауылы.
Гүлім Жүсіпқалиева — Әйтеке би ауданы, Көрпе ауылы.
Жұлдыз Әбіл – Мұғалжар ауданы, Ембі қаласы.
Ракайыл Жұмағазина – Шалқар ауданы, Қотыртас бекеті.
Тоғжан Қоңыратбаева – Байғанин ауданы, Кемерши ауылы.

Алматы облысы
Дина Жанатқызы – Алакөл ауданы, Үшарал қаласы.
Талшын Қанатқызы – Алакөл ауданы, Ақши ауылы.
Перизат Сейсенбекова – Еңбекшіқазақ ауданы, Тескенсу ауылы.
Назерке Серікқызы – Балқаш ауданы, Бақбақты ауылы.
Нұрайлым Амангелді – Балқаш ауданы, Бақбақты ауылы.
Айдана Мейрамбек – Жамбыл ауданы, Үмбетәлі ауылы.
Ақбота Әуесқали – Жамбыл ауданы, Ынтымақ ауылы.
Дарын Нығметбек – Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы.
Еламан Жорабек – Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы.
Айжан Саяқбаева – Қарасай ауданы, Таусамал ауылы.
Гүлханыс Нұржаубайқызы – Қарасай ауданы, Алмалыбақ ауылы.
Досжан Шалабаев – Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті.
Аяулым Рысдәулетова – Панфилов ауданы, Төменгі Пенжім ауылы.
Нұрзия Рафхатқызы – Панфилов ауданы, Садыр ауылы.
Әлида Дәуренбекова – Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы.
Айтолқын Біржанқызы – Райымбек ауданы, Тасашы ауылы.
Алтынай Әбдіхалықова – Райымбек ауданы, Кеген ауылы.
Ақжол Әбіл – Райымбек ауданы, Сарыжаз ауылы.
Аманат Мақсатұлы – Райымбек ауданы, Қарасаз ауылы.
Әйгерім Оразбек – Райымбек ауданы, Кеген ауылы.
Бақытгүл Молдахметова – Райымбек ауданы, Сарыбастау ауылы.
Гүлім Еркінбек – Райымбек ауданы, Сарыбастау ауылы.
Гүлдана Оразалы – Райымбек ауданы, Сарыжаз ауылы.
Ержан Ерболұлы – Райымбек ауданы, Жаңа Текес ауылы.
Еркежан Нұрмаманқызы – Райымбек ауданы, Жылысай ауылы.
Жансая Молдабай – Райымбек ауданы, Сарыжаз ауылы.
Салтанат Қуанышбай – Райымбек ауданы, Шырғанақ ауылы.
Нұрила Мәлік – Райымбек ауданы, Жалаулы ауылы.
Іңкәр Мұхтар – Райымбек ауданы, Сарыбастау ауылы.
Әзиза Арманқызы – Талғар ауданы, Көлсай ауылы.
Нұрбек Бүркітұлы – Алматы қаласы.
Әнер Асылбекқызы – Алматы қаласы.
Ықылас Тұрсынбекұлы –Алматы қаласы.

Атырау облысы
Алтынгүл Аспалова – Құрманғазы ауданы, Сафон ауылы.
Базаргүл Бақтиярқызы – Махамбет ауданы, Ортақшыл ауылы.
Гүлжиян Жұмабаева – Ақжайық ауданы, Шабдаржап ауылы.
Нұргүл Жұмашева – Махамбет ауданы, Бірлік ауылы.
Санжар Райханов – Ақжайық ауданы, Тайпаң ауылы.
Айнара Мейірбек – Бөкей ордасы ауданы, Құрманғазы ауылы.
Аманат Аянұлы – Жаңақала ауданы, Көпжасар ауылы.

Жамбыл облысы
Арайлым Баймолда – Жуалы ауданы, Күреңбел ауылы.
Алуа Ешенқұл – Жуалы ауданы, Күреңбел ауылы.
Дастан Сәмбет – Мойынқұм ауданы, Бірлік ауылы.
Ақерке Садатқызы – Т. Рысқұлов ауданы, Сәлімбай ауылы.
Нұрсұлу Үсіпбек – Талас ауданы, Бөлтірік шешен ауылы.
Лаура Арыстан – Талас ауданы, Бөлтірік шешен ауылы.
Толғанай Сейсенбай – Шу ауданы, Белбасар ауылы.

Қарағанды облысы
Алтынай Жанатқызы – Ақтоғай ауданы, Сарытерек ауылы.
Дәулет Қабдыраш – Ақтоғай ауданы, Сарытерек ауылы.
Керім Аянқызы – Қарқаралы ауданы, Нұркен ауылы.
Назерке Әбдірайымова – Қарқаралы қаласы.
Мәдина Жақыпбек – Қарқаралы ауданы, Бесоба ауылы.

Қызылорда облысы
Нұрсұлтан Тыныштықбаев – Арал ауданы, Бекбауыл ауылы.
Жансая Нұрғали – Жалағаш ауданы.
Мағжан Сәдуақасов – Қармақшы ауданы, Ақтөбе ауылы.
Ернар Мұхтарұлы – Шиелі ауданы, Алғабас ауылы.
Жанар Байжанова – Шиелі ауданы, Бидайкөл ауылы.
Айжан Пернебекова – Шиелі ауданы, Нартай ауылы.
Салтанат Ермаханова – Шиелі ауданы, Еңбекші ауылы.
Абай Махмуддинов – Шиелі ауданы, Еңбекші ауылы.
Мейіржан Ержанұлы – Шиелі ауданы, Бидайкөл ауылы.

Оңтүстік Қазақстан облысы
Айдана Асан – Мақтаарал ауданы, Қызылқұм ауылы.
Нұрболат Нұржанұлы – Отырар ауданы.
Сағидолла Сатқанбай – Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы.
Салтанат Абай – Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы.
Жақсылық Махатов – Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы.
Аяулым Рысмәмбетова – Сарыағаш қаласы.
Толқынай Патихуллаева – Созақ ауданы, Созақ ауылы.
Шахрухбек Махмұтұлы – Созақ ауданы, Созақ ауылы.

Маңғыстау облысы
Әсем Жалғасқызы – Бейнеу ауданы.

Павлодар облысы
Әсем Исақызы – Железин ауданы, Еңбекші ауылы.
Мейрамгүл Сәдуақасова – Железин ауданы, Еңбекші ауылы.
Серік Ушербеков – Железин ауданы, Еңбекші ауылы.

Солтүстік Қазақстан облысы
Аяжан Жанатқызы – Ақжар ауданы, Ұялы ауылы.

Шығыс Қазақстан облысы
Әйгерім Керей – Аягөз ауданы, Ақтоғай бекеті.
Жадыра Боранбайқызы – Бесқарағай ауданы, Бозтал ауылы.
Назгүл Серікқанқызы – Глубокое ауданы, Глубокое кенті.
Ақжарқын Қыдырханова – Жарма ауданы, Үшбиік ауылы.
Ажар Қайратбекқызы – Жарма ауданы, Үшбиік ауылы.
Еркебұлан Кәріпханов – Үржар ауданы, Мақаншы ауылы.
Ертуған Баянханұлы – Үржар ауданы, Көкөзек ауылы.
Әнел Нұрғалиева – Қатонқарағай ауданы, Топқайың ауылы.
Саявуш Асылханов – Үржар ауданы, Қабанбай ауылы.
Айым Экеджанова – Үржар ауданы, Қабанбай ауылы.
Дос Айжарықұлы – Үржар ауданы, Жарбұлақ ауылы.
Ғалия Оразаева – Үржар ауданы, Сегізбай ауылы.
Нұршын Қаланқызы – Ұлан ауданы, Айыртау ауылы.
Мөлдір Күнтуған – Ұлан ауданы, Айыртау ауылы.
 
Ал, құрметті жеңімпаздар, жүлделерің құтты болсын!
Редакциядан: Журнал қолдарыңа тиісімен, редакция-ға шұғыл хабарласуларыңды сұраймыз. Сыйлық жіберер алдында мекен-жайларың толық анықталуы тиіс.
Анықтама телефонымыз: 8 (727) 378-82-74

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *