«Туған ел — қыдырың, Тәуелсіздік — тұғырың» бәйгесінің жеңімпаздары

Құрметті оқырмандар, «Мөлдір бұлақтың» жас достары! Мінекей, жылдап жырлаған бәйге де өз мәресіне келіп жетті. Төменде жеңімпаздардың тізімін облыстарына қарай жинақтап беріп отырмыз.

Марапаттау рәсімі 2017, яғни осы жылдың 25 наурызында түскі сағат 12:00-де өтеді. Мекенжай: Алматы қаласы, Наурызбай батыр көшесі, 30 (Гоголь к-сі қиылысы), 81 офис.

Жеңімпаз жүйріктерді шын жүректен құттықтаймыз!

Бас жүлде
Олжас Қасым — Алматы облысы,
Райымбек ауданы, Жалаңаш ауылы,
С.Бейсембетұлы ОМ, 5-сынып

І ОРЫН
1. Аяулым Алипбаева — ШҚО, Үржар ауданы
2. Айдана Ескермес — Алматы қаласы, №41 А.Қарсақбаев ОМ, 11-сынып

ІІ ОРЫН
1. Назерке Сағынтай — Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, №44 М. Бәпиұлы ОМ 4-сынып
2. Кәусар Қастерқызы — Алматы қаласы, №123 Яссауи МГ 4-сынып
3. Әділет Мукашев — Жамбыл облысы, Меркі ауданы,
№39 Т. Қожакеев ОМ 3-сынып

ІІІ ОРЫН
1. Шәкен Әсем Бекенқызы — Алматы облысы, Жамбыл ауданы, №3 Қарғалы ОМ.6-сынып
2. Тілек Ақерке — Алматы облысы, Райымбек ауданы,
Сарыбастау ауылы. 6-сынып
3. Күншығар Жанерке — Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, АОМ 10-сынып
4. Аида Ноғаева — Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы

 

«Ерекше»  шығарма иегерлері

1. Ақжол Ермекбайұлы — Алматы облысы, Райымбек ауданы, Жалаңаш ауылы, С. Бейсембетұлы ОМ
2. Ақерке Дәулетқалиқызы — Алматы облысы, Панфилов ауданы, Көктал ОМ 8-сынып
3. Әмірғали Диляра Дәулетқызы — Алматы облысы, Балқаш ауданы, Береке ауылы, Ә. Молдағұлова к-сі
4. Айзада Серикова — БҚО, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы
5. Заңғар Оразбай — Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Құттықожа ауылы, №164 ОМ 2-сынып
6. Арайлым Серікова — Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жайылма ауылы, Әйтеке би ОМ 11-сынып
7. Айым Бейсенқызы — Меркі ауданы, №20 Т.Рысқұлов ОМ 11-сынып
8. Сейткамал Дамира Сәрсембайқызы — Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Жаңаауыл ОМ 6-сынып
9. Мирас Мухаметхан — ШҚО, Жарма ауданы, Сұлусары ауылы 4-сынып
10. Жүніс Бірғаным — Алматы облысы, Сарқан қаласы, №1 МГ 5-сынып
11. Еркенұр Шерикбай — Павлодар облысы, Ақсу ауданы, Парамоновка ауылы
12. Жөкен Әмина — Алматы облысы, Райымбек ауданы, А. Нүсіпбеков ОМ 7-сынып
13. Қойлыбаев Әзімбек Әбдіқұлұлы — ОҚО, Ордабасы ауданы, Мақташы ОМ 10-сынып
14. Қанатова Саяжан Талғатқызы — Қарағанды қаласы, №6 ОМ 11-сынып
15. Айжан Айдынова — ШҚО, Тарбағатай ауданы, Қабанбай ауылы. Қ. Төгісов ОМ 11-сынып
16. Толепберген Адия Асылбекқызы — Алматы облысы, Талғар қаласы 3-сынып
17. Олжабай Рауан Қанатұлы — Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Ақтөбе ауылы, Аралтөбе ОМ, 8-сынып
18. Аяжан Көшімбай — Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қорам ОМ
19. Ардақ Нұрбақыт — Алматы облысы, Райымбек ауданы, Сарыбастау ауылы
20. Ақбай Абай Әлиұлы — Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қарабұлақ ОМ 11-сынып
21. Тұрдаш Мадина — М.Жұмабаев, №19 МГ, 11-сынып

 

«Ынталандыру» сыйлығына ие болған жүлдегерлер

Ақмола облысы
1. Рахат Жанболатұлы — Жақсы ауданы, Ишимское ОМ, 7-сынып

Батыс Қазақстан облысы
1. Данагүл Избанова — Тасқала ауданы, «Сәулет» мектеп-лицейі 7-сынып
2. Ізтұрғанов Әли Әділбекұлы — Қаратөбе ауданы,
Қаратөбе МГ 5-сынып
3. Азиза Манашева — Орал қаласы, Деркөл ауылы
4. Айкөркем Аманжолқызы — Қаратөбе ауданы, Қаратөбе МГ 4-сынып

 

Ақтөбе облысы
1. Жолжан Нұрай Сартайқызы — Мұғалжар ауданы, Ембі қаласы, №2 ОМ 8-сынып
2. Еркіналы Айкөркем — Ырғыз ауданы, Қалыбай ОМ 5-сынып
3. Динара Қалмырзақызы — Байғанин ауданы, Қопа ауылы
4. Аңсаған Сүйенішбек — Ырғыз ауданы, Құрылыс
ауылы.
5. Гүлгүл Ізтілеуова — Әйтеке би ауданы, Жабасақ ауылы
6. Тілеуханов Дәурен Тілеуханұлы — Әйтеке би ауданы, Еңбекту ОМ 10-сынып

 

Меркі ауданы, Жамбыл облысы
1. Есеналы Өткір Нұрболұлы — Тәтті ауылы, №13 М.Мәметова ОМ 3-сынып
2. Жібек Болатбек — №44 ОМ
3. Назерке Әшімхан — №39 Т. Қожакеев ОМ, 10-сынып
4. Елдар Берікұлы — Екпінді ауылы, №22 ОМ 11-сынып
5. Аруна Тоқтаған — №5 Ақарал ОМ 6-сынып
6. Салмаханбет Бағзат Алмасұлы — Ойтал ауылы,
№12 Қ. Сарымолдаев ОМ 4-сынып
7. Нұрлан Мадиев — Ойтал ауылы, №12 Қ.Сарымолдаев ОМ 9-сынып
8. Нұрбек Махатов — Меркі ауылы

 

Қарағанды облысы
1. Аружан Мұратхан — Ақтоғай ауданы, Ақтас ауылы, Ж. Ақбай ОМ
2. Далабаева Таңшолпан — Қарағанды қаласы

3. Толғанай Жүнісқызы — Ақтоғай ауданы, Нұркен қонысы, Н.Әбдіров ОМ 11-сынып
4. Дильяра Әбишева — Жаңаарқа ауданы, С. Айнабұлақ

 

Алматы облысы
1. Нұрдина Басек — Сарқан ауданы, Қойлық ауылы, М.Жұмабаев ат. ОМ 4-сынып
2. Рамазан Нұрай Айдынқызы — Жамбыл ауданы,
Ұзынағаш ауылы
3. Сейтбек Алтынай — Панфилов ауданы, Қоңырөлең ауылы
4. Ақмарал Исатаева — Қапшағай қаласы
5. Алуа Алмасқызы — Сарқан қаласы
6. Аяулым Төлеуханова — Қапшағай қаласы
7. Байболат Перизат — Ақсу ауданы, Арасан ауылы

8. Балжан Бекқожа — Талғар ауданы, с. Жалғамыс
9. Ғабдулғазиз Мейрамбекұлы — Жамбыл ауданы
10. Нұрхан Аружан — Ақсу ауданы, Жансүгіров ауылы, Сәтбаев ОМ 4-сынып
11. Жұлдызай Мұрат — Еңбекшіқазақ ауданы, 4-сынып
12. Аяла Тұрсынжан — Еңбекшіқазақ ауданы, Ащысай ауылы
13. Айдана Нұрғазы — Ақсу ауданы,
14. Ақжарқын Амирбекова — Талас ауылы
15. Жұмагелді Аружан — Іле ауданы6 №18 ОМ
16. Қуаныш Азамат — Қербұлақ ауданы, 7-сынып

 

Райымбек ауданы
1. Арайлым Аманкелді — Жалаңаш аулылы,
2. Айым Әділбек — Жалаңаш ауылы,
3. Дастан Оразалы — Жалаңаш ауылы,
4. Ақтілеу Айдарұлы — Жалаңаш ауылы,
5. Анель Қуандыққызы — Шырғанақ ауылы
6. Жұлдыз Медеуқызы — Сарыжаз ауылы
7. Ақнұр Бағдатқызы — Талас ауылы

8. Нұрғали Балауса — Жалаңаш ауылы

9. Жармұхамбет Дана — Сарыбастау ауылы
10. Ақын Лашын — Тұйық ауылы
11. Ақнұр Бағдатқызы — Талас ауылы
12. Амина Кемелбай — Сарыбастау ауылы
13. Ерғанат Нұсқақбай — Тоғызбұлақ ауылы
14. Мәди Досан — Тоғызбұлақ ауылы
15. Ерболат Шахман — Сарыжаз ауылы

 

Маңғыстау облысы

1. Жолдас Ислам Бейнеу ауданы, Боранқұл ауылы

Қарақұм ОМ

 Оңтүстік Қазақстан облысы

1. Адырбек Мерей ОҚО білім басқармасының «Экологиялық орталық» МКҚҚ
2. Бозтай Асхат Бәйдібек ауданы, Тұрақты ауылы
3. Таңсықбаева Феруза Ордабасы ауданы, Бадам елді мекені, Ақбұлақ жалпы ОМ
4. Өмірәлі Бекболат Ордабасы ауданы, Төреарық елді мекені, Тәукехан атындағы жалпы ОМ

 

 Солтүстік Қазақстан облысы

1. Нұрғазы Диас Мағжан Жұмабаев ауданы, Кұралай ауылы, Қызыл Қазақстан орталау мектебі

 

Атырау облысы

1. Сария Бақдәулет Құрманғазы ауданы, Дәніш селосы

 

Алматы

1. Жәнібек Айдана №123 Яссауи атындағы ОМ
2. Бейбіт Абдурахман №115 ОМ
3. Алдамұратова Аружан Мандаки атындағы №154 жалпы білім беретін мектеп
4. Чарибек Алуа №97 мектеп
5. Қадырханова Жанайым №143 мектеп-лицей
6. Адамтаева Мөлдір №115 жалпы білім беретін мектеп
7. Нұрлыбекова Арайлы №115 жалпы білім беретін мектеп
8. Жунусбекова Айым №115 жалпы білім беретін мектеп

 

Павлодар облысы

1. Баймұхамбетов Ерасыл Ақсу аудыны, Құркөл ауылы
2. Қаламов Жорабек Ертіс ауданы, Абай ЖОББМ

 

 Қызылорда облысы

1. Әбілқайыр Кәусар Жаңақорған ауданы, Қаратөбе ауылы, №229 Абызтөбе ОМ
2. Алмазұлы Санжар Жаңақорған ауданы, Сунақата ауылы, №194 ОМ
3. Орынбасарова Жанар Арал ауданы, Қаратерең елді мекені, №82 ОМ
4. Игенбайқызы Байан Қазалы ауданы, Қазалы қаласындағы №16 мектеп-лицей
5. Оразбай Аяулым Жаңақорған ауданы, Құттықожа ауылы, №164 ОМ
6. Арыстанбек Нұрай Қараөзек ауылы, №39 «Қызылөзек» ОМ

 

 Қостанай облысы

1. Балахмет Серікболсын Аманкелді ауданы, Үрпек ауылы, Эстетикалық бағыттағы Жаңа ауыл ОМ

 

 Жамбыл облысы

1. Расбекова Жансая Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қонаев атындағы ОМ
2. Қойшыбай Аяна Рысқұлов ауданы, Өрнек ауылы, Алғабас шағын орталықты ОМ
3. Рақыш Аружан Шу ауданы, Жиенбет негізгі мектеп
4. Үкібаева Жанерке Сарысу ауданы, Жайылма ауылы, Әйтеке би ОМ
5. Үкібай Айдана Рысқұлов ауданы, Ақыртөбе ауылы
6. Серікова Аяулым Сарысу ауданы, Жайылма ауылы, Әйтеке би ОМ
7. Рахимжан Ринат Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қонаев ОМ
8.

 

Аудан  Мөлдір Талас ауданы, Тамабек ауылы, Амангелді атындағы ОМ

 

Шығыс Қазақстан облысы

1. Нұрғазина Анель Үржар ауданы, «Көкөзек орта мектеп-бақшасы» КММ
2. Серіққызы Еркежан Үржар ауданы, Көкөзек орта мектеп-бақшасы КММ
3. Жанарбекова Айдана Қатон-Қарағай ауылы
4. Темірбекова Аружан Күршім ауданы, Қойтас ауылы
5. Зейнолла Гүлім Үржан ауданы, Таскескен ауылы, «Ақтанберді атындағы орта мектеп-бақша КММ
6. Маратова Айжүз Үржар ауданы, Науалы ауылы, Науалы ОМ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *