«Әкем — қорғаным, анам — бағбаным, бауырларым — ардағым» бәйгесінің нәтижесі

"Мөлдір бұлақ" журналыБас бәйге:

1.     Мырзахмет Алтынай,

жетекшісі: Қабылбекова Мөлдір Бақытқызы

Алматы облысы, Талғар ауданы, Жалғамыс ауылы, №15 ОМ

 

1-орын:

1.     Сәметбек Сана,

жетекшісі: Коккузова Назира Амиркожаевна

Алматы облысы, Қарасай ауданы, Жармұхамбет ауылы, «Жармұхамбет ОМ» КММ

 

2.     Икран Арайлым,

жетекшісі: Нұртазаева Меруерт

ОҚО, Қазығұрт ауданы, «Еңбекші» ОМ

 

3.     Тенельбаева Дина,

жетекшісі: Дүйсенбаев Сәндібек Қонысбайұлы

Алматы қаласы, Бостандық ауданы, №40 ЖББ мектеп

 

4.     Динурқызы Дана,

жетекшісі: Турдиева Рабиям Махмудовна

Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйтерек ауылы, әл-Фараби ОМ

 

5.     Кеңесбеков Нұржан Нұрланұлы,

ұстазы: Сыдықова Алтынхан Эсылкановна

Алматы қаласы, Алатау ауданы, «Алгорифм» физика-математикалық лицейі

 

6.     Бердіқожа Шыңғысқан,
мұғалімі: Султангажиева Саркыт Байгенженовна
Алматы облысы, Қарасай ауданы, О.Жандосов атындағы ОМ

7.     Сатыбалдин Нұрлыхан,
ұстазы: Смагулова Самига Шариповна
Алматы облысы, Сарқан ауданы, Алмалы ауылы, Новопокровка ОМ
8.     Алтаева  Жұлдыз,
ұстазы: Катифова Жанат Қанатқызы

Алматы қаласы, Жетісу ауданы, №177 мектеп

 

       2-орын

1.     Бірімтай Дінмұхамет,

Мұғалімі: Турлиева Динара Нурдаулетовна

Алматы облысы, Қарасай ауданы, «Жармұхамбет ОМ» КММ

 

2.     Нұрғазы Нұрсұлтан Нұрғалымұлы,

жеткшісі: Құрманжанова Кенжегүл Айтақынқызы

Алматы облысы, Қарасай ауданы, «Жармұхамбет ОМ» КММ

 

3.     Кусаинова Томирис,

Астана қаласы

 

4.      Маулен Сабина,

мұғалімі: Турлиева Динара Нұрдаулетовна

Алматы облысы, Қарасай ауданы, «Жармұхамбет ОМ» КММ

 

5. Оқасова Айжан Нұрәкімқызы,

ұстазы: Ботбаева Бақыт Арыстанбекқызы

Алматы облысы, Талғар ауданы, Т. Рысқұл ауылы, №16 мектеп

 

6. Рахмедулла Мадина,

жетекшісі: Тогузбаева Айман Уябаевна

Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, «Д.Бабаев атындағы №115 жалпы беретін мектеп» КММ

 

7. Берикхан Еркежан,

жетекшісі: Төлеуғали Құралай Қанатқызы

Алматы қаласы, Жетісу ауданы,  №148 МГ

 

8.     Әбдібай  Айдана,

жетекшісі: Дүйсенбаев Сәндібек Қонысбайұлы

Алматы қаласы, Бостандық ауданы, №40 ЖББ мектеп

 

9. Талғарбек Мирас,

Жетекшісі: Сарпекова Дина Мухамерқызы

Алматы облысы, Райымбек ауданы, Жылысай ауылы, Майлы Орманов атындағы орта мектеп

 

3-орын

1.     Рамазан Мағжан Медетұлы,
жетекшісі: Акыбекова Элеонора Даулетбековна
Алматы облысы, Талғар ауданы, Жалқамыс ауылы, №15 ОМ

2.     Болат Мейіржан Сымбатұлы,
мұғалімі: Салимбаева Бұлбұл Толеубековна
Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйтерек ауылы, әл-Фараби атындағы ОМ

3.     Оралбек Еркежан,
мұғалімі: Нусипова Мейрамгүл
Алматы облысы, Қарасай ауданы, «Жармұхамбет ОМ» КММ

4.     Бердіқожа Жұлдыз Жанатқызы,
ұстазы: Мырзабаева Асел Естемесовна
Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйтерек ауылы, әл-Фараби атындағы ОМ

5.     Бердімұрат Томирис Талғатқызы,

мұғалімі: Битисова Шырын

Алматы облысы, Қарасай ауданы, О.Жандосов атындағы ОМ

 

6. Айткарим Керім,

жетекшісі: Труспекова Гаухар Инкарбековна

Алматы облысы, Сарқан ауданы, Алмалы ауылы, Новопокровка ОМ

 

7. Жумашова Балғын Ринатовна,

жетекшісі: Кобегенова Гульмира Хамитовна

Алматы облысы, Қарасай ауданы, «Жармұхамбет ОМ» КММ

 

Құттықтаймыз!

 

«Мөлдір бұлақ» балалар журналы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *